Dagens budskap onsdag

Hej fina <3

Följ gärna min FB sida (www.facebook.com/tarotangelslove) då jag lägger ut dagens kärleksbudskap på sidan och även på min Instagram (tarotandangelslove)
Du hittar även mina läggningar och feedback på min FB sida.

Dagens kortare budskap
Ta det som resonerar, lämna resten – tack! Om inget resonerar är det inte till dig

Det ser ut som om du vill vara själv eller göra något själv, men att det finns en ganska intensiv och envis person eller energi runt dig som gärna vill hjälpa dig eller finnas där för dig. Det ser ut som om denna person är ganska irriterande för dig och det är dags för dig att säga ifrån eller säga nej.
För andra handlar det om att det finns två personer runt dig som båda känns väldigt drivande och väldigt intensiva. En är mycket varm och öppen och den andra känns lite mer avvaktande om än passionerad. Dessa två är troligtvis eldtecken (Vädur, lejon eller skytt) eller beter sig som sådana. Båda kan hjälpa dig framåt, men på olika sätt.

Det finns en relation som är mycket viktigt för dig, men det känns som om det finns en del konflikter och en känsla av att ni inte riktigt är överens och det handlar främst om att ni  inte riktigt kommunicerar eller att det finns en del tjafs som som ni har svårt att släppa taget om. Bara gör det och se om det blir bättre.

Kram Erika

Endast 3 st kvar! Personlig adventskalender, 649 kr. Skickas ut i november. Mejla vid intresse.

För personliga läggningar se Facebook eller mejla: Tarotandangels@yahoo.com

Lämna ett svar

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *