Hej fina <3
Jag kommer som sagt vara ledig 22-26/12 vilket betyder att jag inte kommer jobba med läggningar under denna tid. Dock kommer jag kanske blogga, men det ser du ju.
Jag har skickat ut presenkorten nu så tack alla ni som delade er historia med mig. Jag önskar jag kunde hjälpa alla, men det går tyvärr inte <3 Men jag har läst alla mejl och önskar er allt gott nu och i framtiden <3
Gilla gärna min sida på Facebook, Tarot and Angels (www.facebook.com/pg/tarotangelslove) där jag lägger ut nya läggningar och erbjudanden.
Min FB sida har en webshop, men den är inte mobilvänlig (uppdateras efter hand)
Min mobilvänliga webshop: https://tarotandangels.storedo.com/
Instagram: tarotandangels (Tyvärr blir detta kontot lite åtsidosatt när jag har mycket jobb)
FB grupp: https://www.facebook.com/groups/17216590338984
Jag hoppas kunna börja med min podcast detta år också. Det blir nog i december 😀 Håll gärna utkik eller följ om du vill (https://tarotandangels.podbean.com)

Dagens budskap
Ta det som resonerar, lämna resten – tack. Om det inte resonerar är det inte till dig.
Du behöver se tillbaka idag och se hur långt du har kommit på din resa. Ge dig själv en klapp på axeln och verkligen hylla dig själv och den styrkan du besitter. Det finns ingen som dig så ta in det. Andas in det och känn din kraft..ditt ljus och allt det du är.
För andra handlar det om att du var tvungen att gå igenom något för ca 6 veckor eller 6 månader sedan och du kan idag förstå eller se varför då du känner dig stärkt och ser din egen potential mer nu än innan.
Det ser ut som om du behöver känna dig fri och släppa loss genom dans. Det ser även ut som om balett och röda dansskor kan vara viktigt för någon. Svandansen eller svanar kan också vara betydelsefull och ge dig ett tecken idag.
Det ser ut som om någon behöver foksuera på sig själv och läka sig själv då det finns sår som påverkar dig och du behöver läka detta innan du kan börja om. Du kan känna att du är redo för något nytt, men inte riktigt än. Du kommer veta när det är dags för du kommer känna en helt ny energi. Det ser även ut som om det kan vara klokt att göra en resa i ditt inre eller resa eller meditera på detta.
Det ser ut som om det finns saker du inte ser eller så kan det finnas hemligheter runt dig, antingen att du har hemligheter för någon eller att någon har hemligheter för dig vilket kan skapa en viss frustration och en känsla av att känna sig lurad. Var ärlig med dina tankar och känslor.
Kram Erika
Några av mina andra erbjudanden/tjänster
Smygtitt 2020, 250 kr (Tittar lite på vad som är på väg in i ditt liv nästa år när det kommer till kärlek, arbete/ekonomi, allmänt samt vad änglarna har att säga dig om 2020)
3 spådomar inför 2020, 175 kr
5 spådomar inför 2020, 250 kr (Både bra och mindre bra saker kan komma fram så var medveten om detta)
Kärleks/relationsläggning 190 kr
Vem är på väg in i ditt liv, 220 kr (Tittar påVem är på väg in i ditt liv, vad hen kommer känan för dig, Vad du kommer känna för hen, deras agerande mot dig)
Ny kärlek, 250 kr (Kommer det in någon i ditt liv snart, Stjärntecken hen har, Är ni kompatibla, Kommer det hålla, Kommer relationen ha den utgång du önskar)
Din väg 170 kr (din situation nu, din väg framåt och potential)
Mitt ex och jag, 175 kr (får ni en andra chans, varför det tog slut samt vad du kan göra)
3 månadersläggning 250 kr
Du och din tvillingsjäl – framtid, 250 kr (Tittar på dig och din tvilling och vad som väntar er i ett annat liv. Det kan vara blandad information)
En framtida vision, 170 kr (Använder min inution och tittar på en framtida händelse eller situation som finns i din energi)
3 månadersläggning, 250 kr
För andra läggningar titta gärna in min sida på Facebook www.facebook.com/tarotangelslove eller mejla tarotandangels@yahoo.com
Tack!
<3
Hej Erika. Tack för alla fina budskap under det gånga året och tack för att du skriver så öppet om dig själv. Önskar dig en trivsam jul och fint år 2020.
Kramar
Ann-Christin Jönsson
Tack för att du läser ♡♡
Fina och bra budskap ser ut som det är en fantastisk dag och fantastisk ingen snö ser det ut som god jul
<3 Här är det dock snö.. God Jul!