Hej fina <3
Inget budskap imorgon, men åter fredag som vanligt. Önskar dig en fin dag.
Följ gärna min FB sida (www.facebook.com/tarotangelslove) då jag lägger ut dagens kärleksbudskap på sidan och även på min Instagram (tarotandangelslove)
Du hittar även mina läggningar och feedback på min FB sida.

Dagens budskap
Ta det som resonerar, lämna resten – tack! Om inget resonerar är det inte till dig
Det kan vara lönt eller värt att ta en paus nu och tänka igenom saker och även sätta gränser eller säga nej till sådant som inte gynnar dig eller som du gillar. Det är viktigt att inte vara för snäll mot andra utan att ta hand om dina behov först och inte andras. Du behöver också göra saker som får dig att må bra och även får dig att fylla på med energi.
För andra så handlar det om att du behöver ta en paus från någon som inte vill engagera sig riktigt eller göra det som behövs för att få er relation att fungera. Det känns som om denna person är ganska svår och avig ibland.
Det är viktigt att inte fatta ett beslut nu utan häng med i det som sker och se vad som händer. Det finns en känsla av att du behöver ta det lugnt eller vila för att komma underfund med vad du ska göra och vad som är bäst för dig. Det handlar också om att du behöver fundera på framtiden och vad du vill göra.
Kram Erika
För personliga läggningar se www.facebook.com/tarotangelslove eller tarotandangels@yahoo.com
Tusen tack fina Erika❤🙏 Idag resonerade varenda mening i budskapet m mig! Det var en påminnelse och även en ögonöppnare, som jag vetat om innerst inne, men inte haft kraft el ork att göra ngt åt det. Tack än en gång💖 Önskar dig en fortsatt trevlig vecka 🍃🌞
Tack för att du läser <3 Önskar dig en fin vecka!