Hej fina <3
Tack för alla fina gratulationer i sammanband med min födelsedag. Jag hade en bra dag med familjen och god mat 🙂
Följ gärna min FB sida (www.facebook.com/tarotangelslove) då jag lägger ut dagens kärleksbudskap på sidan och även på min Instagram (tarotandangelslove)
Du hittar även mina läggningar och feedback på min FB sida.

Dagens budskap
Ta det som resonerar, lämna resten – tack!
Det finns känslor mellan er och det är inget du behöver tvivla på. Hen känner som dig och hen vill göra dig lycklig. Hen ser dig som en person som är den hen vill leva med och vara med. Hen känner att det finns potential för en bra framtid med dig. Hen känner att det finns så mycket fint som ni delar. Hen kanske inte riktigt visar vad hen känner alla gånger, men hen känner sååå mycket som hen inte säger.
Det finns något som behöver mer tid och som inte riktigt är redo än, men det betyder inte att det inte kommer hända. Ha tålamod och tillit här och det ser ut som om det är viktigt att ha lite is i magen. Det ser ut som om det kommer röra sig framåt, men det kommer gå sakt och det kommer utmana dig mycket för det kommer kännas som om inget händer, men det gör det även om du inte ser det.
Det är viktigt att ta hand om dig själv nu och vila för att fylla på med energi och det är viktigt att du tar dig tid för dig själv. Du kan inte bara tuta och köra utan att vila för det är inte hälsosamt eller sunt. Jag vet att det är ovant för många, men du är viktig.
Kram Erika
Tack 😘 Känns hoppfullt och gör allt mycket lättare just nu ❤
<3
Tack,🙏🏻 Behövde höra, exakt såå..🤗❤️
<3
Tack. Allt stämde så bra. Vi pratade igår och han sa att det inte går just nu. Att jag måste ha tålamod. Idag far jag på resa för att koppla av. Tack igen.🙏❤
<3
Tack fina du dagens sanning… tänk att jag har sååå svårt att bara vara med mig själv, men blir bättre obättre på det 🥰🌷
Det kommer bli böttre ju mer du övar <3
Tack för dina kloka ord. Det är alltid så mycket som stämmer med tillståndet i mitt liv. 🙏❤️
<3
Tack💗Så fint att få läsa detta💗
<3
Jag blir så fascinerad av detta. Jag följer rätt många grupper o sidor med människor som siar och drar korv osv och det mesta bläddrar jag förbi. Förutom just dig. Får en dragning till dina uppdateri far och det stämmer på pricken varje gång!! Tack ❤️
Tack för fina ord, blir så glad <3
Skulle behöva både bättre tålamod/tillit och ta hand om mig själv,men förhoppningsvis så kommer allt snart🙏❤️Tack för dina budskap❤️🙏
<3
Tack för det fina budskapet! 🙏❤️
<3
Ännu en gång som om du läser av vad jag behöver just nu, tack för vägledningen! ❣
<3
Ja, det låter som oss onekligen…Tack snälla🙏♥️
<3
Tack. Har haft fina känslor senaste veckan. Stärker hoppet.