Hej fina <3
Inget budskap imorgon och vet inte hur det blir resten av veckan.
Följ gärna min FB sida (www.facebook.com/tarotangelslove) då jag lägger ut dagens kärleksbudskap på sidan och även på min Instagram (tarotandangelslove)
Du hittar även mina läggningar och feedback på min FB sida.

Dagens budskap
Ta det som resonerar, lämna resten – tack!
Det finns två personer runt dig eller i ditt liv på något sätt. En är eller känns yngre och något omogen med en viss känsla av att inte riktigt kunna bestämma sig och det känns som om det är mycket fram och tillbaka. Den andra är äldre och känns mycket mer driven och något av en enstöring och det finns inget behov av att säga för mycket eller göra för mycket. Det finns ett genuint intresse, men de visar detta på olika sätt.
För andra handlar det även om att det finns en möjlighet för dig och du behöver fundera på om du vill detta och hur det passar in i ditt liv eller karriär. Det finns någon som även kan hjälpa dig med detta.
Mycket nytt här och det handlar om att du behöver fundera på vad du vill investera i och inte. Du behöver reflektera och våga känna efter vad som fungerar för dig och vad som inte fungerar. Det finsn saker som behöver ta slut så att något nytt kan komma in i ditt liv. Det är viktigt att du vågar säga hejdå och samtidigt välkomna det nya. Mycket bra energier och något lite våghasligt så ta steget ut för det blir bra.
Kram Erika
Tack stämmer precis in på mig, jag är mycket kluven just nu men lyssnar till ditt budskap om att våga gå vidare.
<3
Tusen tack Erika.
Skickar lite bekräftelse till dig för din fantastiska förmåga som många gånger väglett mig och gett mig hopp och nya tankar ❤️
Det är nästan lite kusligt hur dina budskap klingar an till min verklighet. Jag har två ungdomar hos mig varav den ena är väldigt vilsen just nu, förvirrad och omogen trots sina 18 år. Ena dagen klarar hon “allt” för att nästa dag bete sig som en 5 åring.
Hennes bror, något år yngre är så mycket mer “vuxen”, stabil, målmedveten och jobbar aktivt för att ta sig fram.
Känner just nu oerhörd frustration kring relationen till min dotter men söker hjälp och försöker prata med henne.
I vilket fall som helst så vill jag berätta för dig att jag ser fram emot dina budskap var dag och att dem betyder oerhört mycket för mig. Med det sagt vill jag även att du ska veta att jag inte vill påverka dig negativt, att du absolut inte ska känna stress över att dela med dig av din förmåga men att jag är enormt tacksam när du gör 🙏❤️
Tack 💕
<3
Tusen tack 🙏♥️
<3
Passar in väldigt bra
Tack
Ha en bra dag
Tack detsamma <3