Hej fina <3
Gott fortsättning! Jag hoppas du har haft en bra start på det nya året och denna månad <3 Jag har haft det lungt och skönt.
Följ gärna min FB sida (www.facebook.com/tarotangelslove) då jag lägger ut dagens kärleksbudskap på sidan och även på min Instagram (tarotandangelslove)
Du hittar även mina läggningar och feedback på min FB sida.
![]()
Dagens budskap
Ta det som resonerar, lämna resten – tack! Om inget resonerar är det inte till dig
Det ser ut som om det finns ett behov av läkning runt dig och det är viktigt att ge dig själv tid och var tålmodig med dig själv. Det är en bra tid att göra detta då det är ett nytt år. Det finns saker som du behöver ta hand om och verkligen våga se för du kommer få ny energi när du gör detta. Saker och ting har kanske fallit samman och detta påverkar dig mycket, men detta har hänt av en anledning och det kommer ge dig ny kraft.
Det finns något som gör dig besviken och som tar mycket energi från dig och det är viktigt att sätta gränser nu och inte låta andra påverka eller ta för mycket av dig utan att du får tillbaka. Det finns många förändringar runt dig som kommer göra dig gott även om det är utmanande nu på ett eller flera sätt. Detta kommer vara som en katalysator för din personliga utveckling.
Det finns någon som kommer bli extra uppvaktad och det finns känslor här som kommer utvecklas eller någon som kommer uttrycka detta. Det kommer vara bra och kännas fint, men det kommer samtidigt inte hända så mycket mer utan bara vara en engångsföretelse NU. Det innebär inte att det aldrig kommer hända något mer mellan er, men att det kommer dröja länge.
Kram Erika
För personliga läggningar se Facebook, www.facebook.com/tarotangelslove
