Dagens budskap tisdag

Hej fina <3

Lite vilodag idag eller det är det som är tanken så får vi se vad som händer. Ibland går det inte alltid enligt planerna, men det blir oftast bra ändå.

Vid 2000 like på min FB sida (www.facebook.com/pg/tarotangelslove) så kommer jag lotta ut läggningar och budskap så in och gilla <Gilla gärna min sida på Facebook, Tarot and Angels  (www.facebook.com/pg/tarotangelslove) där jag lägger lut nya läggningar och erbjudanden.

Youtube kanal: https://www.youtube.com/channel/UCqkSLZg-mJDQD7Kiuc_JLmw
Min mobilvänliga webshop: https://tarotandangels.storedo.com/
Här hittar du även min bolk som är på engelska
Instagram: tarotandangels (Tyvärr blir detta kontot lite åtsidosatt när jag har mycket jobb)
FB grupp: https://www.facebook.colm/groups/17216590338984
Min podcast: anchor.fm/tarot-angels eller https://tarotandangels.podbean.com/
Gumroad för produkter eller extended readings : https://gumroad.com/tarotandangels

Jag erbjuder nu soul readings där jag tittar på din själ och dess utseende och beskriver den med så mycket detaljer som möjligt. Alla själar ser inte mänskliga ut så ha det i åtanke.
Jag kommer även titta på dess kommunikation samt annan info som kommer upp. Det kostar 599 kr just nu.

 

Dagens budskap
Ta det som resonerar, lämna resten – tack! Om inget resonerar är det inte till dig

Val runt en person eller flera personer som gör dig förvirrad som bara den. Du behöver se helheten i allt detta och sedan känna efter vad som känns bra. Det behövs kommunikation runt detta och det finns även en ganska bristfällig kommunikation nu och det är som om du eller hen inte vill säga som det är och avvaktar istället för att ta tag i det. Att vänta för länge kommer skada mer.

Du tänker så det knakar på vad du ska göra härnäst för du vet att det behövs utveckling runt något och något behöver växa sig starkare och mogna, men samtidigt så kan du inte riktigt släppa det för det finns en dragning till detta. Du känner att det är för dig, men vet inte riktigt hur du ska knyta ihop det.
För andra så handlar det om att det finns en person som är väldigt attraktiv och intressant för dig, men du vet att ni inte är redo och det behövs mer på alla sätt. Samtidigt så kan du inte bara inte göra någonting, men handla inte på impulser utan fundera på vad du vill först.

Du behöver ta ett steg tillbaka och verkligen känna efter och våga göra det. Du behöver sitta med dina känslor oavsett hur jobbiga dem är för du behöver detta. Det kommer vara obekävmt för några och bättre för andra. Du kommer få svaren du behöver. Några uppmanas till att meditera medan andra kanske behöver skriva ner känslorna eller tankarna för det är mycket just nu.

Kram Erika

 

 

Några av mina andra erbjudanden/tjänster

5 bra/positiva händelser som kommer din väg, 250 kr
Soul purpose för er, 225 kr
Vad är du här för att lära dig, vad är hen här för att lära sig samt råd för er.
Öppen läggning om er, 275 kr
Tittar på vad som kommer upp om er samt råd
Vad kommer in i ditt liv/något positivt för dig denna vår, sommar, höst och vinter samt budskap. 299 kr
Vilket typ av band har ni, vad betyder ni för varandra, vad vill hen. 250 kr
Ser hen dig som en potentiell partner, 250 kr
Tittar på hur han ser dig, förutsättningar för er, något om er framtid
Kommer vi alltid vara ex eller kommer vi hitta tillbaka till varandra, 200 kr
Tittar på hur det ser ut runt er och om det kommer en åteförening eller inte.
Väntar hen, 225 kr
Väntar hen på dig, ska du ta första steget eller vänta samt budskap.
Hens tankar, hens känslor, kortsiktiga och långsiktiga mål för er relation. 270 kr.
Värsta och bästa scenariot med hen samt vad som är troligast att hända mellan er. 250 kr.
Är ni menade för varandra, 275 kr
Tittar på om ni är menade för varandra, varför träffades ni, en utmaning för er (svårighet, sår beroende på vad som kommer fram) samt annat som kan vara viktigt.
Du och din tvillingsjäl, 250 kr
Vad ni går igenom nu separat, vad ni behöver fokusera på samt spegling.

Ingen kontakt, 270 kr
Tittar på om hen tänker på dig, önskar hen kontakt, borde du kontakta hen, kommer hen kontakta dig i framtiden, om ja hur blir det.
The good shit, 200 kr
Tittar på vad som är på väg till dig som är positivt samt budskap
Öppen läggning, 250 kr
Dett
a är en läggning där jag ser vad som kommer upp för dig, kan vara inom ett specfikt område men är en öppen läggning där jag skriver ner det jag får till mig och skickar till dig, samt råd.
 Vad vill hen säga dig 2, 225 kr
Tittar på vad hen vill säga dig som hen inte gjort, varför hen inte gjort det samt något om vem det är eller om du vill ha ett meddelande från en specifik person uppge då namnet på hen.

För andra läggningar titta gärna in min sida på Facebook www.facebook.com/tarotangelslove eller mejla tarotandangels@yahoo.com

Lämna ett svar

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *