Dagens budskap torsdag

Hej fina <3

Det har hänt så mycket fina saker denna vecka och jag är tacksam för allt som hänt och för de personer som finns vid min sida oavsett. Tack till er <3 Tack till dig som beställer läggningar, kommenterar och stöttar mig på olika plattformer 🙂

Vid 2000 like på min FB sida (www.facebook.com/pg/tarotangelslove) så kommer jag lotta ut läggningar och budskap så in och gilla <Gilla gärna min sida på Facebook, Tarot and Angels  (www.facebook.com/pg/tarotangelslove) där jag lägger lut nya läggningar och erbjudanden.

Youtube kanal: https://www.youtube.com/channel/UCqkSLZg-mJDQD7Kiuc_JLmw
Min mobilvänliga webshop: https://tarotandangels.storedo.com/
Här hittar du även min bolk som är på engelska
Instagram: tarotandangels (Tyvärr blir detta kontot lite åtsidosatt när jag har mycket jobb)
FB grupp: https://www.facebook.colm/groups/17216590338984
Min podcast: anchor.fm/tarot-angels eller https://tarotandangels.podbean.com/
Gumroad för produkter eller extended readings : https://gumroad.com/tarotandangels

Dagens budskap
Ta det som resonerar, lämna resten – tack! Om inget resonerar är det inte till dig

Det finns en nystart som kommer din väg gällande relationer och det finns även en känsla av att denna relation är mycket speciell för dig. Det är som om det finns en gudomlig aspekt här som är svår att ignorera.
För andra handlar det om att du behöver ta steget ut och investera i en relation och även engagera dig i detta så att det kan röra sig framåt och bli bättre för det går inte att fega nu.

Det finns något som kräver känslomässig balans, men det är svårt för du är i dina känslor väldigt mycket och känner dig osäker så glöm inte hjärnan också och försök tänka logiskt eller se det från ett annat perspektiv. Det är inte alltid som det känns..
Det finns även konkurrens runt någon idag och det känns och får dig att tvivla mycket på dig själv, men även andra som gör att det känns lite tungt och det finns saker som kommer redas ut.

En väldigt passionerad personer möter en logisk och intellektuell person och ni dras till varandra samtidigt som ni stöter bort varandra för det är svårt för er att mötas på mitten för ni pratar olika språk.
För andra handlar det om personlig utveckling och det finns någon runt dig nu som kan hjälpa dig och även påverka dig en hel del på et bra och ibland negativt sätt beroende på hur du ser på detta.

Kram Erika

 

 

 

Några av mina andra erbjudanden/tjänster
Personliga budskap
3 st – 200 kr
5 st – 290 kr
Kommer vi alltid vara ex eller kommer vi hitta tillbaka till varandra, 200 kr
Tittar på hur det ser ut runt er och om det kommer en åteförening eller inte.
Tittar på hur ni ska komma vidare, budskap om den närmaste framtiden samt budskap. 250 kr
Väntar hen, 225 kr
Väntar hen på dig, ska du ta första steget eller vänta samt budskap.
Hens tankar, hens känslor, kortsiktiga och långsiktiga mål för er relation. 270 kr.
Värsta och bästa scenariot med hen samt vad som är troligast att hända mellan er. 250 kr.
Är ni menade för varandra, 275 kr
Tittar på om ni är menade för varandra, varför träffades ni, en utmaning för er (svårighet, sår beroende på vad som kommer fram) samt annat som kan vara viktigt.

Du och din tvillingsjäl, 250 kr
Vad ni går igenom nu separat, vad ni behöver fokusera på samt spegling.
Ingen kontakt, 270 kr
Tittar på om hen tänker på dig, önskar hen kontakt, borde du kontakta hen, kommer hen kontakta dig i framtiden, om ja hur blir det.
5 bra saker, 250 kr
Tittar på fem bra saker som är på väg till dig
En mening eller två om varje sak
Ghosting/running, 250 kr
Har någon dragit sig undan eller har din tvillingsjäl distanserat sig så är detta för dig
Tittar på blockering, rädslor och annat som kan vara viktigt för dig att veta.
The good shit, 200 kr
Tittar på vad som är på väg till dig som är positivt samt budskap
Öppen läggning, 250 kr
Dett
a är en läggning där jag ser vad som kommer upp för dig, kan vara inom ett specfikt område men är en öppen läggning där jag skriver ner det jag får till mig och skickar till dig, samt råd.
 Vad vill hen säga dig 2, 225 kr
Tittar på vad hen vill säga dig som hen inte gjort, varför hen inte gjort det samt något om vem det är eller om du vill ha ett meddelande från en specifik person uppge då namnet på hen.
3-i-1 vägledning skriftligt, 519 kr
Tittar på tidigare liv, barndom/mönster och vad du behöver läka.
Du behöver svara på några frågor innan. Detta sker skriftligt.
Skicka PM vid intresse. Väntetiden varierar.

För andra läggningar titta gärna in min sida på Facebook www.facebook.com/tarotangelslove eller mejla tarotandangels@yahoo.com

2 reaktioner på ”Dagens budskap torsdag

Lämna ett svar

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *