Hej fina <3
Den senaste tiden har präglats av dålig sömn och budskap i drömmarna och under meditation vilket har varit fint, men jag vill sova 😀
Vid 2000 like på min FB sida (www.facebook.com/pg/tarotangelslove) så kommer jag lotta ut läggningar och budskap så in och gilla <3
Gilla gärna min sida på Facebook, Tarot and Angels (www.facebook.com/pg/tarotangelslove) där jag lägger ut nya läggningar och erbjudanden.
Min mobilvänliga webshop: https://tarotandangels.storedo.com/
Här hittar du även min bok som är på engelska
Instagram: tarotandangels (Tyvärr blir detta kontot lite åtsidosatt när jag har mycket jobb)
FB grupp: https://www.facebook.com/groups/17216590338984
Min podcast: Håll gärna utkik eller följ om du vill (https://tarotandangels.podbean.com) Jag har inget intro än och kommer inte ha något flashigt intro just nu

Dagens budskap
Ta det som resonerar, lämna resten – tack. Om inget resonerar är det inte till dig
Det finns en passionerad energi och det är något av en virvelvind romans runt er och denna person är något yngre än dig, men ni struntar i detta då det bara känns så härligt och bra när ni är tillsammans. Detta gör dig lite skrämd också, nästan som om det känns för bra för att vara sant.
För andra handlar det om att du vill ha en nystart med någon person som verkligen får dig att känna dig levande och det finns en stark attraktion mellan er redan nu, men du vill utforska den känslomässiga delen.
För en trejde grupp så har du en fysisk relation med någon där det verkligen slår gnistor om er och det går riktigt hett till, men det finns något ni inte riktigt pratat om som ni behöver prata om.
Gällande karriär och arbete så ser det ut som om det kommer in något nytt din väg och eller någon nyhet och detta kommer vara bra för dig.
Det är viktigt med samarbete idag och att alla gör det dem ska för att bärga för den framgång ni önskar. Det går inte att sitta och rulla tummarna utan ni behöver agera och gör det som behövs. Det är viktigt att alla gör det som är menat för annars blir det pannkaka och det kommer inte bli bra. Kommunikation runt projekt eller arbetsuppgifter behövs på arbete, men även hemma.
Avslut och nystart på en och samma gång vilket gör att det kan kännas känslomässigt, men du behöver prata med dina vänner eller umgås med dina vänner om du kan för att få in en mer positiv energi och samtidigt känna att du inte är ensam när det stormar runt dig. Detta är tillfälligt. Ta hjälp om det behövs för du behöver inte göra allting själv.
Kram Erika
Några av mina andra erbjudanden/tjänster
Har någon dragit sig undan eller har din tvillingsjäl distanserat sig så är detta för dig
Tittar på blockering, rädslor och annat som kan vara viktigt för dig att veta.
The good shit, 200 kr
Tittar på vad som är på väg till dig som är positivt samt budskap
Detta är en läggning där jag ser vad som kommer upp för dig, kan vara inom ett specfikt område men är en öppen läggning där jag skriver ner det jag får till mig och skickar till dig, samt råd.
Tittar på vad hen känner, om hen är attraherad av dig, om hen saknar dig samt vad som sker härnäst.
Meddelande från någon som hen vill skicka dig, men inte gjort än
5 meddelanden – 250 kr
10 meddelanden – 370 kr
Tvillingsjälresan, 200 kr
Vart är ni nu energimässigt samt vad du kan göra
Vem är din själsfrände? 275 kr
Tittar på stjärntecken, egenskaper, framtid för er samt vad denna relation kommer fokusera på.
Erikas kärleksspecial, 275 kr
Tittar på er vänskap, er kärlek, o detta kommer hålla eller om er relation kommer bestå samt vad ni kan hjälpa varandra med.
Distanserade själar, 300 kr
Tittar på dig, en distanserad själ, vad som binder er samman trots distansen, er koppling (energi), vad som separerar er samt råd.
Detta passar dig som inte hittat hen än eller om du inte riktigt vet vart du har hen eller vill veta mer om någon.
För andra läggningar titta gärna in min sida på Facebook www.facebook.com/tarotangelslove eller mejla tarotandangels@yahoo.com