Tvillingsjälar september del 1

Hej fina <3

Här kommer ett kort budskap hur det ser ut för tvillingsjälar i september månad. Det går bra att kontakt mig om du önskar en personlig vägledning angående dig och din tvillingsjäl.

Gilla gärna min sida på Facebook, Tarot and Angels  (www.facebook.com/pg/tarotangelslove) där jag lägger ut nya läggningar och erbjudanden.
Min mobilvänliga webshop: https://tarotandangels.storedo.com/
Här hittar du även min bok som är på engelska
Instagram: tarotandangels (Tyvärr blir detta kontot lite åtsidosatt när jag har mycket jobb)
FB grupp: https://www.facebook.com/groups/17216590338984
Min podcast: Håll gärna utkik eller följ om du vill (https://tarotandangels.podbean.com) Jag har inget intro än och kommer inte ha något flashigt intro just nu

Budskap september:
Ni behöver släppa taget om kontroll och bara var här för det finns inget behov av kontrollera eller att veta allt. Det behövs tillit här för ni är tillsammans för alltid, oavsett vad som händer mellan er och även om det känns utmanande så kommer ni få en större förståelse och insikt angående er relation. En av er kommer verkligen känna och inse att det är något speciellt mellan er. För andra handlar det om att ni kommer känna av er tvillingsjäl väldigt mycket denna månad. Det är som om hen kommer vara precis bredvid dig.
Förlåtelse kommer upp här och det är en viktig ingrediens på resan med din tvillingsjäl. Det kommer ge dig läka dig och det kommer även få er att känna er lättare till sinnet och det ser ut som om ni kommer ta av er era masker mer och mer. Detta kommer inte vara lätt, men något som kommer komma upp. Det är som om ni kommer kunna vara mer sanna mot er själva och det kommer leda till något nytt och ge er kraft.
Någon säger “Vår kärlek kan överkomma allt. En förändring kommer få saker att röra sig i en annan riktning. Ha tillit till vår kärlek. Det kommer klarhet”

Kram Erika

2 reaktioner på ”Tvillingsjälar september del 1

  1. Leischa skriver:

    Tack så mkt fina du, hoppas på att även han kommer att få uppleva och känna av den här starka närvaron som jag upplevt så intensivt i energierna stundtals under dessa månader utan kontakt och även före. Och att han kommer att förstå denna connection?❤

Lämna ett svar

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *