Hej fina <3
Tack för alla privata meddelanden jag får från dig läsare <3 Blir så glad och varm i hjärtat och själen <3
Gilla gärna min sida på Facebook, Tarot and Angels (www.facebook.com/pg/tarotangelslove) där jag lägger ut nya läggningar och erbjudanden. Jag har bytt profilbild där utifall du funderar på varför det ser annorlunda ut.
Min mobilvänliga webshop: https://tarotandangels.storedo.com/
Här hittar du även min bok som är på engelska
Instagram: tarotandangels (Tyvärr blir detta kontot lite åtsidosatt när jag har mycket jobb)
FB grupp: https://www.facebook.com/groups/17216590338984
Min podcast: Håll gärna utkik eller följ om du vill (https://tarotandangels.podbean.com)
Är du den jag söker för ett 3-i-1 samtal?
Söker personer som vill prova på ett 3-i-1 samtal där jag tittar på tidigare liv och din barndom genom samtal och healing där syftet är att läka dig och vissa mönster som du bär med dig. 599 kr.
Det är viktigt att du är ärlig och mottaglig för info under detta samtal. Jag tillämpar tystnadsplikt.

Dagens budskap
Ta det som resonerar, lämna resten – tack. Om det inte resonerar är det inte till dig.
Du behöver lyssna på den inre vägledning du får idag och våga lite på det som kommer till dig utan att ifrågasätta utan ha tillit att det är så. Det ser ut som om om någon verkligen har bett om hjälp den senaste tiden, speciellt på kvällen och utomhus och svaret kommer idag på något sätt. Allt handlar bara om du vågar lyssna eller inte.
För andra handlar det om att du behöver hitta balansen eller fokusera på balans idag för att få in det överflödet eller den visionen du önskar för just nu finns det inte den balans som kräver. Det kan även vara så att någon har jobbat på just detta med balans och ser resultat idag och du känner att detta är menat för dig på något sätt och det finns en stor tacksamhet kopplat till detta också.
Det finns en relation som är viktigt för dig, men det kräver samtidigt att ni verkligen jobbar på er relation då inget är gratis och det finns ett fokus på er personliga utveckling inom relationen också vilket är jättebra. Det ser även ut som om det finns någon som gör dig glad och som får dig att känna kärlek och du vet att denna relation är bra för dig, men du vågar inte tro på det pga det förflutna, men ge dig hän..
För andra ser det ut som om du gärna vill ha den där relationen du längtar efter, men du förstår och ser att det finns andra saker som kräver fokus. Det ser ut som om du kommer gå efter något du vill och önskar idag som är kopplat till utveckling.
Det finns ett behov av samarbete idag mellan dig och någon kollega vilket kan tyckas svårt då ni är helt olika, men du kommer få en överraskande insikt. Detta samarbete är ett måste om ni vill slutföra ett projekt eller se till att ni når en deadline eller dylikt.
För andra handlar det om att du och en yngre person behöver samarbete så att ni kan mötas på mitten och få mer klarhet gällande er relation.
Kram Erika
Skuggsidor
Skuggsidor och hjälp att identifiera och jobba med dessa.
Att våga se sina skuggsidor handlar om att vara sann mot dig själv även om det är jobbigt att titta närmare på dessa, men en nödvändighet för personlig utveckling. Alla har skuggsidor så genom att identifiera och jobba med dessa kommer du få en ökad förståelse för dig själv och du kommer även kunna se ev mönster som påverkar dig.Kommer erbjudas samtal på 30,45 eller 60 minuter. 599/799 kr.
Några av mina andra erbjudanden/tjänster
Smygtitt april, maj och juni 200 kr
Kärleksmix, 250 kr.
(Tittar på hur hen känner för dig, om hen tänker på dig, om hen saknar dig samt vad som sker härnäst)
Ert band, 250 kr.
Tittar på ert känslomässiga och själsliga band samt potential för framtiden
Kärleks/relationsläggning 190 kr
Vem är på väg in i ditt liv, 220 kr (Tittar påVem är på väg in i ditt liv, vad hen kommer känan för dig, Vad du kommer känna för hen, deras agerande mot dig)
Din väg 170 kr (din situation nu, din väg framåt och potential)
En framtida vision, 170 kr (Använder min inution och tittar på en framtida händelse eller situation som finns i din energi)
Saknar hen dig, 200 kr
(Tittar på om hen saknar dig, varför hen saknar dig samt något om framtiden för er)
Tidigare liv liten, 200 kr (kanaliserad info och tarot)
Kärlek special, 150 kr (situation nu och när kommer kärleken in i ditt liv)
Kommer du hitta kärleken i år, 250 kr
(Kommer du hitta kärleken detta år, kommer detta vara hen du väntat på eller en tillfällig romans samt något om er framtid)
Är ditt ex din sanna kärlek eller finns det någon annan, 250 kr
(Tittar på om ditt ex är din sanna kärlek eller om det finns någon annan, hur känner hen samt finns det andra som är bättre för er)
För andra läggningar titta gärna in min sida på Facebook www.facebook.com/tarotangelslove eller mejla tarotandangels@yahoo.com
Saknar hen dig, 200 kr
(Tittar på om hen saknar dig, varför hen saknar dig samt något om framtiden för er) Hej jag är lite nyfiken på detta? Häls Johanna
Hej
Mejla gärna mig på tarotandangels@yahoo.com
Vänligen Erika