Hej hopp
Jag har inte glömt bort er, men livet kommer före. Idag har jag haft fullt upp på fm med födelsedagsplanerande då min son fyller år idag. Tiden bara flyger iväg med de små liven och jag åldras ju inte haha.

Dagens budskap:
Dina relationer kan vara orsaken till besvikelser. Du är rädd att bli sviken och besviken. Du kanske ställer lite för höga förväntningar på dina relationer och dina rädslor går därmed i uppfyllelse. Du kan känna dig förvirrad, ledsen, arg och osäker, men gör det du kan för att komma framåt. Se vad det är som får dig att känna så.
Det ser också ut som om det kan komma en yngre person idag som har något att säga dig. Denna person är mycket passionerad och våghalsig Kan vara intensiv och kanske skrämma bort dig lite.
Du har träffat the one och tänker på giftermål och familj. Du vill ha den där stabiliteten och livskamraten och din partner tänker samma sak om dig så jag ser ett frieri.
Jag ser också att någon du dejtat kan vilja ha något mer stabilit och långvarigt. Vad det än är så blir det bättre än vad det är nu.
Kram Erika
Sommarläggning (3 månader) 170 kr
Läggning ett ämne 150 kr.
Läggning två ämnen 250 kr
ALLA LÄGGNINGAR BOKAS VIA MEJL (chunchoon@yahoo.com) ELLER FACEBOOK
Om du önskar en annan läggning hittar du mig på Facebook under Tarot and Angels eller på mejl (se ovan)