Hej du fina läsare <3
Jag hoppas du mår bra i det gråa vädret vädret vi har, iaf här i Dalarna. Jag ska snart gå ut en sväng.

Dagens budskap:
Det ser ut som om några av er har en relation eller ett känslomässigt band till en yngre person. Denna person är verkligen någon du längtat efter och när du träffade denna person så kändes som om alla dina önskningar gick i uppfyllelse. Du bara känner dig hel o komplett med hen.
Om du är singel så kan det helt klart komma in en yngre person som får ditt hjärta att slå lite extra fort. Oavsett vad du tycker om åldersskillnad mm så ge denna person en chans för det blir bra.
Någon önskning kan gå i uppfyllelse vare sig det är kärlek eller något annat så höll ögonen öppna och var beredd…
Det ser ut som om några av er väldigt envisa och vet precis vad ni vill ha o vad ni vill åstadkomma. Det känns som om ni är starka och inte låter er övertalas till att göra något ni inte vill.
Det är bra för detta leder till stabilitet och balans i ert liv. Jag ser att ni arbetar hårt både karriärsmässigt, men även privat och gör en inre resa.
Det kan också vara så att ni har en person som är vääldigt envis och bestämd i ert liv och denna person kan vara något av ett kontrollfreak. Se över vilken roll denna person har i ditt liv o hur du mår i hens sällskap. Gör dig av med sådana relationer som du inte mår bra av.
Kram Erika
Läggning i kärlek, allmänt, ekonomi/arbete 150 kr.
Läggning: kärlek och livet i allmänhet 250 kr
ALLA LÄGGNINGAR BOKAS VIA MEJL (chunchoon@yahoo.com) ELLER FACEBOOK <3
Om du önskar en annan läggning hittar du mig på Facebook under Tarot and Angels eller på mejl: chunchoon@yahoo.com