Hej fina <3
Om någon missat det så kommer jag bara blogga mån, ons och fredag ett tag framöver då det är mycket annat som behöver fokus och tid.
Följ gärna min FB sida (www.facebook.com/tarotangelslove) då jag lägger ut dagens kärleksbudskap på sidan och även på min Instagram (tarotandangelslove)
Du hittar även mina läggningar och feedback på min FB sida.

Dagens budskap
Ta det som resonerar, lämna resten – tack!
Det ser ut som om det känns ganska tungt idag på föera plan och det är svårt att hitta balans och det finns också något som behöver mer tid. Det känns väldigt utmanande och det finns någon som är väldigt trött på detta och att saker och ting inte tycks bli bättre vad du än gör, men det kan vara värt att låta det vara och se vad som händer.
Det finns någon som är besviken och det har att göra med en relation att göra. Det ena är att detta är en långvarig relation som inte känns lika bra eller så och det har att göra med att det finns en avsaknad av närhet och kommunikation som gör att det känns svårt ibland och det finns inte alls samma gnista, men det går att få tillbaka den med arbete.
För andra handlar det om att det inte finns en relation som du gärna vill ska fördjupas eller att ni ska ta nästa steg, men det finns något som håller er tillbaka och det finns också någon som inte är så känslomässigt tillgänglig för detta och det känns jobbigt för dig.
Det är viktigt för dig att vara lite extra modig nu och följa ditt hjärta och göra det du vill och känner för. Det är viktigt att du går din egen väg oavsett vad andra tycker och tänker. Det ser ut som om det kan kännas och att det är mycket som händer, men det kommer bli bra. Låt inte andra styra det du känner och vill.
Kram Erika
För personliga läggningar se www.facebook.com/tarotangelslove
Tack för budskapet! ❤️
<3
Tusen tack🙏 ha en fin dag💕
<3
Tack för ett bra budskap.vart en liten väg ledning för mej
<3
Tack så mycket för fint budskap 🙏♥️