Dagens budskap måndag 28/6

Hej fina <3

Hoppas du hade en fin helg och att du får en bra dag. Idag är det möte och lite annat smått och gott som står på schemat.

Kom ihåg att dagens budskap kommer publiceras senare under sommaren samt ingen bloggande onsdagar förutom undantag. Vecka 28 utgår bloggandet helt pga semester. Ev v 29 också.

Följ gärna min FB sida (www.facebook.com/tarotangelslove) då jag lägger ut dagens kärleksbudskap på sidan och även på min Instagram.

Är du adopterad eller känner du någon som är adopterad och är intresserad av andlighet, din bakgrund och sår/läkning så är detta för dig!
Jag vill erbjuda dig 2 dagars workshop i grupp och individuellt. Det kommer handla om vad du som adopterad bär med dig och hur det påverkar dig samt vad du kan göra för att ta hand om dina sår. Det kommer finnas tid för personlig reflektion och meditiation i gruppp och individuellt.
Det kommer vara en personlig resa med många känslor i omlopp, men jag och andra deltagare finns där för dig som stöd.
Jag är själv adopterad och jag har även träffat min biologiska familj, samt att jag har gjort flera inre resor och terapisessioner angående mina sår som adopterad. Jag har jobbat med det andliga i flera år och har även en kuratorsexamen från England.
Vid intresse skicka PM via FB eller mejl då jag vill se intresset först. Minst 5 personer. Kostnad för dessa 2 dagar utan logi och mat, 1499 kr.

Vid 2000 like på min FB sida (www.facebook.com/pg/tarotangelslove) så kommer jag lotta ut läggningar och budskap så in och gilla <Gilla gärna min sida på Facebook, Tarot and Angels  (www.facebook.com/pg/tarotangelslove) där jag lägger lut nya läggningar och erbjudanden.

Youtube kanal: https://www.youtube.com/channel/UCqkSLZg-mJDQD7Kiuc_JLmw
Min mobilvänliga webshop: https://tarotandangels.storedo.com/
Här hittar du även min bolk som är på engelska
Instagram: tarotandangels (Tyvärr blir detta kontot lite åtsidosatt när jag har mycket jobb)
FB grupp: https://www.facebook.colm/groups/17216590338984
Min podcast: anchor.fm/tarot-angels eller https://tarotandangels.podbean.com/
Gumroad för produkter eller extended readings : https://gumroad.com/tarotandangels

Dagens budskap
Ta det som resonerar, lämna resten – tack! Om inget resonerar är det inte till dig

Du känner en stark dragning till en annan person som  du inte kan släppa taget om och denna person får dig att känna en massa nya känslor och hen hjälper dig att hitta balans och ger dig en viss harmoni. Ni behöver dock hitta sätt att balansera saker och ting. Det finns saker som ni behöver göra för att få in mer stabilitet och det finns en hel del passion här och en känsla av att sitta ihop.

Ångest och oro som lossnar mer och mer, och det finns saker som kommer finnas bättre och lättare. Fokusera på det som fungerar och det som är positivt så att du får in mer av det i ditt liv. Det finns glädje och lycka runt någon också idag och det ser ut som om du äntligen känner dig fri och att saker och ting är som dem ska. Du känner dig uppfylld av livet och allt som nu börjar blomma runt dig.

Det är viktigt att du är ärlig nu och att du säger som det är för det är en del av din läkning och ett sätt att  läka på genom att prata och lätta ditt hjärta. Det är viktigt att inte tänka för mycket utan bara göra som behövs. Det finns saker som kommer växa när du gör detta.

Kram Erika

 

 

 

 

 

 

Några av mina andra erbjudanden/tjänster

Din person, 260 kr
Tittar på hur hen känner, kommer han ta initiativet till mer, om ni kommer röra er framåt och något om hur det ser ut.
Varför ni inte kan släppa varandra, 259 kr
Tittar på varför ni inte kan släppa varandra, om hen kommer hålla fast vid dig samt känslor.
Flytta ihop, 250 kr
Tittar på hur det kommer vara att bo ihop med hen, annat som kan vara bra att veta samt råd.
Relationsångest, 259 kr
Tittar på din partner nu, vad du tänker på för mycket samt vad hen önskar du visste/vet.
Öppen läggning om er, 275 kr
Tittar på vad som kommer upp om er samt råd
Vilket typ av band har ni, vad betyder ni för varandra, vad vill hen. 250 kr
Ser hen dig som en potentiell partner, 250 kr
Tittar på hur han ser dig, förutsättningar för er, något om er framtid
Kommer vi alltid vara ex eller kommer vi hitta tillbaka till varandra, 200 kr
Tittar på hur det ser ut runt er och om det kommer en åteförening eller inte.
Väntar hen, 225 kr
Väntar hen på dig, ska du ta första steget eller vänta samt budskap.
Värsta och bästa scenariot med hen samt vad som är troligast att hända mellan er. 250 kr.
Är ni menade för varandra, 275 kr
Tittar på om ni är menade för varandra, varför träffades ni, en utmaning för er (svårighet, sår beroende på vad som kommer fram) samt annat som kan vara viktigt.
Du och din tvillingsjäl, 250 kr
Vad ni går igenom nu separat, vad ni behöver fokusera på samt spegling.
Ingen kontakt, 270 kr
Tittar på om hen tänker på dig, önskar hen kontakt, borde du kontakta hen, kommer hen kontakta dig i framtiden, om ja hur blir det.
The good shit, 200 kr
Tittar på vad som är på väg till dig som är positivt samt budskap
Öppen läggning, 250 kr
Detta är en läggning där jag ser vad som kommer upp för dig, kan vara inom ett specfikt område men är en öppen läggning där jag skriver ner det jag får till mig och skickar till dig, samt råd.

För andra läggningar titta gärna in min sida på Facebook www.facebook.com/tarotangelslove eller mejla tarotandangels@yahoo.com

Lämna ett svar

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *