Hej fina <3
Snart helg igen. Jag ska vila då jag är förkyld och har lite hosta.. igen. Det blir och dricka vatten med ingerfära och citron.
Gilla gärna min sida på Facebook, Tarot and Angels (www.facebook.com/pg/tarotangelslove) där jag lägger ut nya läggningar och erbjudanden. När jag får 1000 likes/följare kommer jag lotta ut en lägging till någon. Instagram: tarotandangels (Tyvärr blir detta kontot lite åtsidosatt när jag har mycket jobb) FB grupp: https://www.facebook.com/groups/172165903389840/
Jag hoppas börja med min podcast detta år också. Håll gärna utkik eller följ om du vill
(https://tarotandangels.podbean.com
Dagens budskap
Ta det som resonerar – lämna resten
Ett behov av paus och vila idag eller framåt helgen. Det är även semestertider för många så njut av denna tid och gör ingenting om du kan. Det är inte hela tiden bra att vara uppe i varv och aktiv. Släpp alla måsten för några timmar och njut. För andra handlar det om att vara selektiv med vilka du umgås med och vilka du vill ha i ditt liv. Det kan handla om drama i familjen eller mellan vänner och ibland är det bra att ta en paus från andra, tänka över vad du ska göra och sedan fullfölja ditt beslut.
En kvinna kan skapa lite problem i ditt liv idag. Detta är en individ som är äldre än dig och säger vad hon tycker och tänker utan problem. Hon är en person med starka åsikter. Ärlighet varar längst är hennes motto. Det kan även vara du som berättar för någon i din närhet om vad du minsann tycker och tänker om hen på ett ganska rakt och hårt sätt.
Svek och sårade känslor finns runt dig idag. Antingen att du har blivit sårad eller så har du sårat någon. Det handlar om lögner och hemligheter. Det är bättre att säga som det är för sanningen kommer fram en dag oavsett. Det är en jobbig tid nu, men det kommer inte kännas såhär för evigt.
Kram Erika
Några av mina erbjudanden
Kärleksläggning 190 kr
Två/tremånadersläggning 150/200 kr
Tvillingsjälläggningar från 190 kr
Din väg 170 kr (din situation nu, din väg framåt och potential)
Mitt ex och jag, 175 kr (får ni en andra chans, varför det tog slut samt vad du kan göra)
Mitt ex och jag 2, 175 kr (Tittar på om ni kommer hitta tillbaka till varandra, om det är det bästa för er två samt ett råd om er relation)
Har du någon du inte kan komma över? 175 kr (Tittar på varför du inte kan komma över hen, vad du ska göra, får ni en andra chans.)
Meddelande från andra sidan (ett meddelande från nära och kära på andra sidan) 125 kr.
Budskap kärlek samt vad du bör fokusera på, 150 kr
Passar ni ihop 175 kr (personligheter, drömmar/mål, lojalitet o framtid)
Min guide 2, 190 kr (tittar på vem din guide är såsom utseende eller egenskaper, hur din guide hjälper dig nu samt ett budskap från din guide)
Kärlek special 150 kr (situation nu smat när kärleken kommer in i ditt liv)
För andra läggningar titta gärna in min sida på Facebook www.facebook.com/tarotangelslove eller mejla tarotandangels@yahoo.com