Dagens budskap

Hej fina <3

Nu vill jag dela med mig av något som jag kommer arrangera nästa år och det är en retreat på Azorerna i 3 dagar eller 5 dagar. Det kommer ingå personlig vägledning, någon föreläsning, meditation, healing samt någon utflykt (Andra utflykter eller aktiviteter finns attt tillgå till självkostnadspris)
Jag vill skapa en sådan där feel good känsla samt ge dig en boost vart du än är på din resa <3
I priset ingår boende, helpension samt utflykter i priset. Det kommer bli så humana priser som möjligt då jag vill att alla ska kunna ta del av detta. Intresseanmälan sker via mejl.
Jag ser fram emot detta jättemycket och vill helst att det ska hända nu. Jag hoppas du vill följa med mig till Azorerna. Det är en jättefin ö och varför inte kombinera min retreat med en liten semester också.

Dagens budskap

Du väntar på något och du vet att det är på väg till dig.. Du kan nästan se det eller känna det. Du har väntat ett tag, men den som väntar på något gott väntar aldrig för länge.. Du försöker vara tålmodig och du har gjort ett bra jobb hitills så håll ut liiiite till.
Detta kan dock resultera i att du känner dig utfryst på något sätt eller att saker inte går din väg riktigt, men det kommer vända.

Antingen har en relation tagit slut och detta är tungt än och det gör ont, men det blir bättre. Det kan också vara så att du blivit av med ditt jobb eller så har din firma inte nått den framgång du ville. Så vila o återhämta dig, och ta sedan nya tag. Du kommer hitta din väg.

Kram Erika

 

Höstläggning (okt/nov) 150 kr
Vinterläggning (dec/jan) 150 kr
Relationsläggning 170 kr
Kärleksläggning 170 kr
Ett ämne 150 kr
Två ämnen 250 kr
Healing (distans)150 kr
6 månaders läggning kärlek 350 kr
6 månaders läggning allmänt 350 kr
Vad känner, tänker hen om dig och vilket meddelande har hen till dig. 125 kr.

För andra läggningar se Tarot and Angels (Facebook) eller mejla mig tarotandangels@yahoo.com

Lämna ett svar

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *